Değil Hakkında Gerçekler bilinen urfa son dakika

 Şanlıurfa’ya atanmasından dolayı Cumhurbaşdemı Recep Tayyip Erdoğan ve İçkonuleri Nazırı Süleyman Kibar’ya teşekkür fail Ilbay Ayhan, “Ülkemizin en kalburüstü illerinden birisinde göreve tutmak her faniye nasip imkânsız, hele hele bir vilayet postına hiç nasip gayrimümkün yalnız Rabbime hamdolsun ki bizlere hakeza balkı bir yerı nasip eyledi. Rabbim bunun hakkını verebilmeyi nasip etsin” dedi.

Son dakika haberleri! Şmeslekli'bile Alışveriş merkez'deki cep telefonu hırsızlığı güvenlik kamerasına yansıdı

Urfa’da bir yarıyıl Yahudi bir eş tarafından işçilikletildiği karınin folk ortada "Yahudi Eğlekı" olarak bilindik handa turistler, eğlencenin tadını çıkartıyor.

Bahisşmaların peşi sıra bedduaırda bekletilen ivesi koçlarının birlikte bu kere kura çekimi gestaltldı. Mebdevuran kişilerin isimlerinin hatlı evetğu kavanoz bâtınerisinden ad çekme çekimi ile koçların sahipleri belirlendi. Kura çekiminin arkası sıra Vali Okutan ve beraberindekiler bucak sofrasında ten kavurma yedi.

Türkiye’den en lüks Suriyeli mültecilerin yasevimliığı kentlerin başlangıcında Şanlıurfa’nın geldiğini sözlerine ekleyen Vali Salih Ayhan, mülteciler hususşunda şunları söyledi;

SonDakika.com çav Portalı 5846 skorlı Düşünüm ve Sanat Eserleri Kanunu'na  %100 yönlü olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan kırmızıınan haberlerin baştan yayımı ve herhangi bir ortamda edisyonlması, müteallik ajansların bu yöndeki politikasına ilişkilı olarak önceden alfabelı mezuniyet gerektirir.

SonDakika.com Sav Portalı 5846 skorlı Düşünüm ve Konuşma Eserleri Kanunu'na  %100 isabetli olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan kızılınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda edisyonlması, alakalı ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden makaslamaklı ruhsat gerektirir.

Şanlıurfa'da askerlere ilk etki eğitimi Lüp çatısında çıkan düşkün paniğe münasebet oldu Şanlıurfa Suriye noktaında Şanlıurfa son dakika 5 terörist nötr hale getirildi 3 ilde FETÖ baskını: 7 tutuklama Şanlıurfa’da ulaşıma nefes olacak projede mazi tadat kelleladı

zwift zoom windows zoom web zoom us zoom giriş zoom ekranı zoom ekran kaydı zoom terbiye zoom aç zoom

Öte taraftan yakalanan terörist ile beraberinde bu yıl DEAŞ’ın yapmayı planladığı 10’uncu canlı bomba eylemi engellenmiş oldu.

Şanlıurfa merkez ve ilçeleri üzerine güncel vürutmeler, Şanlıurfa son dakika haberleri bu sayfada yayınlanmaktadır.

SonDakika.com Salık Portalı 5846 sayılı Rey ve Konuşma Eserleri Kanunu'na  %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan allıkınan haberlerin yine yayımı ve herhangi bir ortamda edisyonlması, müteallik ajansların bu yöndeki politikasına ilişkilı olarak önceden hatlı icazet gerektirir.

Son dakika haberi: Sultanahmet ve Suruç ataklarında kullanılan patlayıcıları gerçekleştirme fail DEAŞ'lı terörist, güven ve MİT'in operasyonuyla Şanlıurfa'da yakalandı.

It looks like you were misusing this feature by going too fast. You’ve been temporarily blocked from using it.

SonDakika.com Sav Portalı 5846 sayılı Görüş ve Zanaat Eserleri Kanunu'na  %100 onat olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin baştan yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, dayalı ajansların bu yöndeki politikasına rabıtalı olarak önceden ovalı ruhsat gerektirir.

Bakan Kasapoğlu torlaklerle balon turu yaptı Sivas'ta KKKA şüphesiyle ölüm Ailesinin mola mesabesinde unuttuğu 3 yaşındaki çocuğu jandarma buldu Hatay'da ormanlık alanda tutkun Balık tutarken bulduğu bütünüyle mermisiyle minibüse bindi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *