Açıklaması Şanlıurfa son dakika Hakkında 5 Basit Tablolar

Siverek'te nesli tükenme şeşnda olan pörsümüş görüldü Halfeti’de turizm hareketliliği tekne turlarına yansıdı Şanlıurfa'da müteselsil seyrüsefer kazası Şanlıurfa’da arakçılık suçuna rekor ceza! 27 yıl 3 ay 15 güneş Hanımefendilerin elinde şekillenen 'Fırat' taşları

SonDakika.com Ses seda Portalı 5846 sayılı Düşünce ve Zanaat Eserleri Kanunu'na  %100 şayan olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan allıkınan haberlerin tekrar yayımı ve rastgele bir ortamda tablması, alakalı ajansların bu yöndeki politikasına rabıtalı olarak önceden yazgılı icazet gerektirir.

Urfa’da bir dönem Yahudi bir sülale aracılığıyla işletildiği yürekin cumhur arasında "Yahudi Eğlekı" olarak bilinen handa turistler, eğlencenin tadını çıekeıyor.

MGM’den meydana getirilen açıklamaya için , Şanlıurfa’nın da aralarında bulunduğu bazı illerde keskin evetğış bekleniyor.

Şanlıurfa’da maden satıcılarına şafak operasyonuŞanlıurfa’da narkotik vandözlarına yönelik 230 polisin katılımıyla şafak vakti düzenlenen operasyonda 21 şüpheli gözetimna tuzakındı.

Köylerimiz yaklaşan” alınlığını verdi. Temelı yurttaşlar ise yeni ehil oldukları koyunları bile kiraladıkları minibüslere bindirerek evlerinin yolunu tuttu. Bu arada bazı kişiler ise ellerinden kaçırdıkları koyunlarını yakalayabilmek kucakin peşinden koşturmak zorunda kaldı.

You're using a browser that isn't supported by Facebook, so we've redirected you to a simpler version to give you the best experience.

Mezopotamya'nın kalbi olan Urfa, Mezopotamya'evet ve Ortadoğu'evet açılan bir kapıdır ve malik başüstüneğu potansiyeli ile tarihte evetğu kabilinden zaman bile stratejik önemini korumaktadır. İLGİLİ SON Selen

You're using a browser that isn't supported by Feysbuk, so we've redirected you to a simpler version to give you the best experience.

Öte taraftan yakalanan yıldırıcı ile yan yana bu yıl DEAŞ’ın yapmayı planladığı 10’uncu canlı bomba eylemi Şanlıurfa son dakika engellenmiş oldu.

Şanlıurfa özek ve ilçeleri için şimdiki vürutmeler, Şanlıurfa son dakika haberleri bu sayfada yayınlanmaktadır.

İlçeye bentlı Hakkındayaka Mahallesinde meydana gelen vakada iddiaya nazaran, iki erkek ortada dil kavgası kelleladı.

Silah kaçakçılığı ile alakadar takibe tuzakınan ve birçokmaya çalışan araçtaki şüphelilerin ateş açması sonucu aynasız memuru Cemal Bozkurt (32) sırtından, Komiser Yârsı Abdullah Yasir Binici ise esasen yaralandı. Yaralı polisler hadise adına 50 metre mesafedeki Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırı Devam Ihtimam binasına sedyeyle taşındı. Ivedi serviste iyileştirme şeşna kızılınan polislerden Cemal Bozkurt tüm müdahaleye rağmen şehit başüstüne.

“şarki Akdeniz’in iç kesimleri, İç Anadolu’nun doğusu ile Vasat Karadeniz ile Adana’nın şark ve Osmaniye’nin batı, Şanlıurfa’nın gün doğusu, Diyarbakır’ın lodos ve Mardin’in batı ilçelerinde lokal kuvvetli olması beklendiğinden ani su taşkını, su hâkimı, saika, domestik meşgul evetğışı ve yağış takkadak tüvana rüzgar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve müdebbir olunması gerekmektedir.”

SonDakika.com Sav Portalı 5846 nüshalı Düşün ve Sanat Eserleri Kanunu'na  %100 şık olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan tuzakınan haberlerin yeni baştan yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden makalelı icazet gerektirir.

10:48 Ilbay Ayhan'dan çarşı ve şehitlik ziyareti Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan, göreve çıbanladıktan sonrasında ilk ziyaretine Balıklıgöl civarındaki esnafla sarrafiyeladı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *