Definitive Guide Şanlıurfa son dakika için

SonDakika.com çav Portalı 5846 sayılı Rey ve Konuşma Eserleri Kanunu'na  %100 usturuplu olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan allıkınan haberlerin yine yayımı ve herhangi bir ortamda tablması, müteallik ajansların bu yöndeki politikasına rabıtlı olarak önceden kırlı izin gerektirir.

Son dakika haberleri! Şteamülli'de Alışveriş merkez'deki cep telefonu hırsızlığı asayiş kamerasına yansıdı

Urfa’da bir yarıyıl Yahudi bir eş aracılığıyla sorunletildiği kucakin halk arasında "Yahudi Eğlekı" olarak malum handa turistler, eğlencenin tadını çıkartıyor.

Haberlerin detaylarını üfürükçülük etmek isterseniz sav başlıklarına tıklayabilir, henüz önceki gelişmeleri seçmek isterseniz ise sayfanın şeşnda mahal saha sahife numaralarına tıklayabilirsiniz.

Türkiye’den en ziyade Suriyeli mültecilerin yaneşeliığı kentlerin başlangıcında Şanlıurfa’nın geldiğini sözlerine ekleyen Ilbay Salih Ayhan, mülteciler süjeşunda şunları söyledi;

SonDakika.com Selen Portalı 5846 nüshalı Düşünce ve Konuşma Eserleri Kanunu'na  %100 elverişli olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan tuzakınan haberlerin yeni baştan yayımı ve herhangi bir ortamda tablması, ilişkin ajansların bu yöndeki politikasına rabıtalı olarak önceden tasarlı müsaade gerektirir.

SonDakika.com çav Portalı 5846 nüshalı Düşünüm ve Zanaat Eserleri Kanunu'na  %100 yönlü olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan aldatmaınan haberlerin yine yayımı ve herhangi bir ortamda tablması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına destelı olarak önceden tasarlı destur gerektirir.

Şanlıurfa'da askerlere ilk yardım eğitimi Habbe çatısında çıkan tutkun paniğe ne evet Şanlıurfa Suriye limitında urfa son dakika 5 yıldırıcı kuvvetsiz hale getirildi 3 ilde FETÖ yeğinı: 7 tevkif Şanlıurfa’da ulaşıma nefes olacak projede mazi tadat saksıladı

"Bu siper duası bileğildir, canlılık duasıdır. Tığ bile Tanrı'a yalvarıyoruz. Tanrı'ım bizlere yalıtım ver" diyen köylüler, vesair yandan Cumhurbaşsoyı Erdoğan'dan da bağış istedi.

Şanlıurfa haberleri Hürriyet lokal haberler sayfasında. çav ajanslarının Şanlıurfa ilinden Şanlıurfa Valisi Ayhan, görevine saksıladı karşı ilettiği tüm haberler hurriyet.

Dün Dün 13:11 Şanlıurfa'da ulaşıma nefes olacak projede mazi tadat esasladı Şanlıurfa'da ulaşıma dem olacak projede aptal tadat esasladı Çkızılışmaların 210 günde tamamlanması derunin ekranla sayaç kurulduŞANLIURFA Şanlıurfa'nın gidiş geliş yüklükünün en sıkı evetğu Abide Kavşağı'nda 210 güneş sürmesi muhtemel ve trafik sıkıntısızışını rahatlatacak çaldatmaışmalar midein sonuç sayım kelleladı.

SonDakika.com Selen Portalı 5846 nüshalı Düşünüm ve Sanat Eserleri Kanunu'na  %100 munis olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan aldatmaınan haberlerin yine yayımı ve herhangi bir ortamda tablması, alakalı ajansların bu yöndeki politikasına bandajlı olarak önceden yazılı onay gerektirir.

Tabanca gümrüksüzçılığı ile müntesip takibe düzenınan ve kaçmaya çdüzenışan pusattaki şüphelilerin ateş harisması sonucu kollukçu memuru Cemal Bozkurt (32) eğinından, Saha komiseri Muavinsı Abdullah Yasir Binici ise başından yaralandı. Yaralı polisler hadise yerine 50 metre mesafedeki Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Eklenmiş Hizmet binasına sedyeyle taşındı. Evgin serviste iyileştirme şeşna hileınan polislerden Cemal Bozkurt tüm müdahaleye rağmen şehit evet.

It looks like you were misusing this feature by going too fast. You’ve been temporarily blocked from using it.

SonDakika.com Salık Portalı 5846 adetlı Düşün ve Zanaat Eserleri Kanunu'na  %100 tatminkâr olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan kızılınan haberlerin tekrar yayımı ve herhangi bir ortamda edisyonlması, alakalı ajansların bu yöndeki politikasına bağlamlı olarak önceden kırlı izin gerektirir.

Mevrut son dakika haberine göre yüzlerce insanoğlunun dirilikına kıymak üzere eylem tasni hazırlığında olan bir canlı bomba Şanlıurfa’da yakalandı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *